2017-2018 HYT THE MANDARINS CUP PRESELECTION

Hosted by
Acemii
Challonge premier badge
Challonge Premier
Hide ads + Support us
Close this ad

Final Results

Supreme Champion: General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
Worthy Adversary: Dokuz Eylül Üniversitesi
Maybe Next Time: İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Developers: This bracket can also be embedded using the Challonge jQuery plugin.
Ajax loader
21İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi11İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi0Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi119Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi1100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi10100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi018100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi10100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi1Serdar Temel Lisesi7Serdar Temel Lisesi01719 Mayıs Üniversitesi1219 Mayıs Üniversitesi0Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi113Serdar Temel Lisesi7Serdar Temel Lisesi1Yıldız Teknik Üniversitesi1Yıldız Teknik Üniversitesi014Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi1Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi2Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi09Yıldız Teknik Üniversitesi1Yıldız Teknik Üniversitesi1İstanbul Saint Michel Lisesi6İstanbul Saint Michel Lisesi010Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi4Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi0Serdar Temel Lisesi7Serdar Temel Lisesi111Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi2Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi1Akdeniz Üniversitesi5Akdeniz Üniversitesi012İstanbul Saint Joseph Lisesi3İstanbul Saint Joseph Lisesi0Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi122General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises9General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises1Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi020General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises9General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises1İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi11İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi016100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi10100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi0İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi11İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi115General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises9General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises119 Mayıs Üniversitesi1219 Mayıs Üniversitesi08İstanbul Saint Joseph Lisesi3İstanbul Saint Joseph Lisesi0İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi11İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi17Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi2Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi0100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi10100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi16Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi4Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi019 Mayıs Üniversitesi1219 Mayıs Üniversitesi15Yıldız Teknik Üniversitesi1Yıldız Teknik Üniversitesi0General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises9General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises14İstanbul Saint Michel Lisesi6İstanbul Saint Michel Lisesi0İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi11İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi13Serdar Temel Lisesi7Serdar Temel Lisesi0100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi10100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi12Akdeniz Üniversitesi5Akdeniz Üniversitesi019 Mayıs Üniversitesi1219 Mayıs Üniversitesi11Dokuz Eylül Üniversitesi8Dokuz Eylül Üniversitesi0General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises9General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises12.Tur1.TurÇeyrek FinalYarı FinalFinal1.Kaybedenler Turu2.Kaybedenler Turu3.Kaybedenler Turu4.Kaybedenler Turu5.Kaybedenler Turu
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi
100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi
Serdar Temel Lisesi
19 Mayıs Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
Serdar Temel Lisesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
İstanbul Saint Michel Lisesi
Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi
Serdar Temel Lisesi
Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi
Akdeniz Üniversitesi
İstanbul Saint Joseph Lisesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
Dokuz Eylül Üniversitesi
General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
19 Mayıs Üniversitesi
İstanbul Saint Joseph Lisesi
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Beşiktaş Sakıp Sabancı Lisesi
100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi
Ataşehir Çok Programlı Rotary Lisesi
19 Mayıs Üniversitesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
İstanbul Saint Michel Lisesi
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Serdar Temel Lisesi
100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi
Akdeniz Üniversitesi
19 Mayıs Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
General Ali Rıza Ersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises