Default block cover

Team Void Tournament #6

PRZECZYTAJ BO BĘDZIESZ SIĘ PYTAŁ O TO PÓŹNIEJ ;)

Witamy na szóstym turnieju organizowanym przez Team Void!

Warunki  uczestnictwa:


1. Turniej jest otwarty dla graczy do 5000mmr. 
Gracz może zostać poddany weryfikacji, jeśli uznamy go za podejrzanego ;)

2. Zapisy do turnieju odbywają się na stronie: https://challonge.com/3iq4zo43

NACIŚNIJ TUTAJ

                   I

                  \/

3. Gramy podstawową rasą i nie zmieniamy jej miedzy grami.

4. Turniej jest darmowy dla wszystkich graczy spełniających warunki.

5. Wszyscy gracze obowiązkowo spotykają się na kanale TeamVoidCup w starcrafcie przed turniejem. Aby dołączyć do kanału trzeba wpisać komende: 


/dołącz TeamVoidCup  (dla gry w wersji PL) 


/join TeamVoidCup (for english version)


6. Turniej będzie dwudniowy

-faza grupowa sobota 23.01.2021 godz. 18:00

-faza play off niedziela 24.01.2021 godz. 15:00


 Regulamin:

1. Turniej odbywa sie na zasadach:

Bo3 -podwójnej eliminacji-faza grupowa i play off drabinka wygranych, LIMIT CZASOWY 25MIN-na jedną mapę!

Poradnik jak Tworzyć gry znajdziecie na discord w dziale ogłoszenia ;)

Bo1 - play off drabinka przegranych

Bo5-półfinały

Bo7-finał,

 na aktualnej puli map ladderowych.


2. Wszyscy gracze zobowiązani są do kliknięcia CHECK IN w ciągu 2 godzin przed rozpoczęciem turnieju.


3. Gracze odnajdują się w drabince, po czym umawiają się na kanale stworzonym do turnieju.


4. Jeżeli któryś z graczy po kontakcie z przeciwnikiem nie uzyska żadnej odpowiedzi musi skontaktować się z administratorem i w ciągu 15 min  automatycznie zyskuje 1pkt. jeżeli po następnych 15min przeciwnik się nie odezwie, gracz czekający wygrywa 2:0.


5. Przed pojedynkiem gracze vetują mapy na których nie będą grać ABBA,

oraz wybierają mapy na których grają ABA, 

gdzie A jest graczem z mniejszym MMR, a B jest graczem z większym mmr.


6. Wyniki gracze wpisują po całym meczu z daną osobą w drabinkę (po zakonczeniu bo3 lub bo5).


7. W razie jakichkolwiek sporów, gracze proszeni są o kontakt z Administracją, która ma decydujący głos w każdej sprawie.


8. Turniej Będzie streamowany i komentowany na Twitch.


9. Kanał na twitch: https://m.twitch.tv/candyshyy


10. W turnieju przewidziane są nagrody: 


Dla osób które nie wyszły z grupy losowane będ dwie nagrody pocieszenia w postaci dowódcy/komentatora z listy ponizej:

Komentatorzy do wyboru:

Alarak

Abatur

Artanis

Kerrigan

Raynor

Swann

Zeratul

D.Va

Dehaka

Feniks

Han i Horner

Mengsk

Nova

Stetmann

Tychus


Dowódcy do wyboru:

Zeratul

Alarak

Fenix

Stiukow

Abatur

Mengsk

Nova

Tychus

Dehaka

Han i Horner

Stetman


Dla osób które wyszły z grupy ale nie dostały się do finału 2 nagrody:

Mała podkładka pod myszkę RGB

Dla finalistów przygotowane są takie nagrody:

Duża podkładka pod myszkę RGB


 WAŻNE!


Kontakt najłatwiej uzyskać poprzez kanał discord TeamVoid

https://discord.gg/BPKtYnDF


Pamiętaj, by przed napisaniem jakiegokolwiek postu wejść w zakładkę "zacznij tutaj" i zaznaczyć interesującą Cię grę (w tym przypadku sc2 ;)


Administratorzy:


Majkelrooshi i narazie tyle ;)

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

7th

7th

9th

9th

9th

9th

13th

13th

13th

13th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader