Default block cover

SC2 Karanténa Cup 28.3.2020

Zdravím všechny hráče a fanoušky StarCraftu!


Jelikož kvůli současné nemilé situaci musel být odložen plánovaný turnaj v Ostravě, rozhodli jsme se v týmu Ascending Pariahs jako malou náplast komunitě nabídnout jednodenní online turnaj se streamem a finančním výhrou - KaranténaCup! Turnaj se uskuteční už tuto sobotu, tedy 28.3. od 16h (nezapomeňte hodinu před začátkem potvrdit účast v check-inu). Turnaj je otevřen pro všechny cz/sk hráče bez omezení na skill, mmr, pohlaví apod. Cizincům může být povolena účast na základě domluvy s adminy (lze si představit výjimku třeba pro cizince - studenty žijících u nás či hráče jiných národností, kteří působí či působili v cz/sk klanech).

Kdo již hrál některé naše předchozí turnaje (naposledy Vánoční turnaj) tak dobře zná veškerá pravidla, pro ostatní je zde znovu shrnu:

CHAT CHANNEL: karantenacup - prosím všechny hráče, aby se aspoň deset minut před začátkem turnaje přihlásili ve hře do chat channelu k turnaji. To se provedeme napsáním do chatu: /join karantenacup


Stream turnaje: https://www.twitch.tv/ascendingpariahs
Stream tentokrát bude probíhat v HSC stylu. Hlavním streamerem bude Moses (šéf SC:BW sekce v Pariahs), který však bude působit spíš jako moderátor a spolu s ním vždy budou komentovat 1-2 další lidé, kteří se budou průběžně točit. Do komentování se tak zapojí třeba i hráči, kteří v průběhu turnaje vypadnout.


Registrace: http://www.keiras.cz/KarantenaCup/signup

Upload replayů (automaticky se pak zadá výsledek): http://www.keiras.cz/KarantenaCup/upload

CHECK-IN (nutno potvrdit účast podobným způsobem jak registraci hodinu před startem turnaje http://www.keiras.cz/KarantenaCup/checkin


Zúčastnit se může úplně každý.  Hraje se systémem double elimination (pavouk vítězů, pavouk poražených).


NÁVOD K REGISTRACI (a check-inu):

- registrovat se je možné do začátku turnaje na webu: http://www.keiras.cz/KarantenaCup/signup

- provést checkin v den turnaje mezi 15:00-15:55, odkaz: http://www.keiras.cz/KarantenaCup/checkin 

- je třeba zadat odkaz na profil na bnetu (pokud byste si s tím nevěděli rady, kontaktujte adminy)


Výsledky zápasů se automaticky načtou po uploudnutí replayů. Toto je povinen vždy hned po skončení série provést hráč, který v sérii vyhrál (pokud se hráči nedomluví jinak).


Systém turnaje:

Horní pavouk (vyjma grandfinále) se hraje BO3

Dolní pavouk se hraje BO1 kromě finále, to se hraje BO3

Grandfinále: zde se střetne vítěz horního a dolního pavouku. Hraje se série BO5 a pokud v ní zvítězí vítěz horního pavouku, stává se vítězem celkovým. Pokud sérii vyhraje vítěz dolního pavouku, bude se mezi oběma hráči hrát rozhodující BO3 série o konečné prvenství (systém je stejný, jako na posledním Homestory Cupu).


Poražení v horním pavouku se přesouvají automaticky do dolního (kola poražených), čili každý hráč potká minimálně dva soupeře a odehraje nejméně tři zápasy. Proto prosíme hráče, aby po první porážce neodcházeli.


Mapy: Bude se hrát na současných 1v1 ladder mapách. První mapu vždy určuje hráč s nižším MMR, další pak vždy volí hráč, který prohrál předchozí hru (z 1v1 ladder map, které se v sérii ještě nehrály). V grandfinále má možnost první volby mapy vítěz horního pavouka, pak vždy vybírá následující mapu hráč, který předtím prohrál.


Hráči jsou do pavouka nasazeni dle jejich mmr (v závorce za jménem hráče)


ADMINI: SolusRex (SolusRex#2553, Jakub Kolda na FB), Siso (siso#22446, Richard Košík na FB), Veeky - známý též jako Gréta (Veeky#21840, Jakub Fanta na FB) - pište nám ve hře, na FB či v turnajovém chatu v případě dotazů, nejasností či pokud se váš soupeř během 10ti minut neukáže.


Ceny:

  1. místo: 1000 Kč (věnuje SolusRex+Veeky)

  2. místo: 500 Kč (věnuje Satik)

  3. místo 200 Kč (věnuje MaGe)

(Peníze budou výherci poslány na číslo účtu a to přímo z účtu sponzora turnaje. Výherce ceny je tedy povinen poskytnout své číslo účtu buď adminům turnaje nebo přímo dobrým duším, které mu zašlou finanční odměnu).


Pokud byste měli zájem do turnaje přispět finanční částkou, kontaktujte adminy turnaje. Stejně tak prosím kontaktujte adminy, pokud máte chuť část turnaje komentovat.


Děkujeme všem, kteří přispěli na prize pool, pomohou se streamem či jinak s celým turnajem. Dále děkujeme Keirasovi za poskytnutí systému, na kterém běží systém registrací a zadávání výsledků.


Těšíme se na Vaši účast na turnaji. Ukážeme světu passion, kterou mají hráči StarCraftu. :)

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

7th

7th

9th

9th

9th

9th

13th

13th

13th

13th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader