Advertisement
Advertisement

Liga WILKÓW sezon 3 - Zabawa dla Wszystkich

Advertisement
  • Teams
    11
  • Format
    Round Robin
  • Game
    Armored Warfare
  • Start
    May 18, 2016 at 8:30 PM CEST
Organized by


OFICJALNI SPONSORZY "LIGI WILKÓW" !!!



"Liga WILKÓW sezon 3 - Zabawa dla Wszystkich"


Jako najstarszy polski batalion w AW! Żołnierze Wyklęci [WILKI] i [WILK2] po udanych poprzednich edycjach: sezon1sezon2 postanowiliśmy zorganizować kolejną ligę "Zabawa dla Wszystkich" i zapraszamy do jej udziału Wszystkie Polskie Bataliony!!!

Poprzednie edycje, a w szczególności sezon2 został pozytywnie przyjęty przez graczy innych batalionów, którzy brali w nim udział. Dzięki dobrej chęci graczy oraz zdrowej rywalizacji edycja ta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze "Fair Play". Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać ducha tych rozgrywek również teraz jak i w kolejnych sezonach.

Przypominamy!!! Nasza Liga jest alternatywą w oczekiwaniu na przyszłe Wojny Terytorialne i należy ją traktować czysto treningowo/rozrywkowo.

" nie gramy o złote kalesony :) "


Zgłoszenia do Ligi:

  • Każdy Batalion (nawet jeśli składa się z dwóch lub więcej batalionów) może zgłosić maksymalnie dwie drużyny
  • Nazwa drużyny - ma składać się w pierwszej kolejności z [tag-u] batalionu i dowolnej nazwy (nie musi być kojarzona z nazwą batalionu) np. [WILKI] Gizmo SQ
  • Dowódca każdej drużyny zakłada konto na Challonge.com, tworzy Team, wchodzi na naszego TS-a (adres: wilki.net-speak.pl), nawiązuje kontakt z organizatorem (nick: MadMax13), który odpowie na wszystkie pytania i doda go do rozgrywki
  • Start Ligi planowany jest na 18 maj 2016r. (środa) godz. 20:30, a termin zgłoszenia drużyny upływa 15 maja 2016r. o godz. 20:00
  • W dniu 15 maja 2016r. (niedziela) o godz. 20:30 planowane jest zebranie dowódców drużyn, przelosowanie teamów i dogranie wszystkich szczegółów
Zasady rozgrywki:
  • Liczba graczy - 10 (bez rezerwowych itp. w rozgrywkach mogą brać udział wszyscy członkowie batalionu/ów którzy aktualnie są dostępni - Jednak! jeśli gracz zagrał w którejś z drużyn do końca sezonu nie może zagrać w innej!)
  • Poziom czołgów - do 6 tieru (wszystkie pojazdy)
  • Rodzaj gry - starcie (bitwa spotkaniowa)
  • Mapy - wszystkie (ustalone dla danej rundy - informacja poniżej "Terminarz")
  • Czas Potyczki - 10 min
  • Liczba potyczek w jednej rundzie - 2 (ze zmianą stron)
  • Rundy będą rozgrywane trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele (dokładne terminy - informacja poniżej "Terminarz")
Zasady punktacji za jedną Rundę:
  • Ocena za Rundę - Wygrana (1 pkt), Remis (po 0,5 pkt), Przegrana (0 pkt) (jeśli któraś Potyczka zakończy się remisem, Rundę wygrywa drużyna która zwyciężyła w jednej potyczce)
  • Ocena za Potyczkę - Wygrana (0,5 pkt), Remis i Przegrana (0 pkt)
  • Punktacją Końcową jest suma zdobytych pkt za daną rundę + zdobyte pkt za każdą potyczkę - za każdą rundę będzie można uzyskać pkt od-do: Wygrana (1,5 - 2 pkt), Remis (0,5 - 1 pkt), Przegrana (0 pkt)
Terminarz i Mapy:
Terminarz jest wstępny i może ulec przesunięciom. Staramy się być elastyczni i nie kolidować z innymi organizowanymi turniejami jak A.W.S.O.M.E., TankMania lub rozgrywki Euro2016. Wszystkie rundy będą zapowiadane z odpowiednim wyprzedzeniem:
  1. Runda - mapa: Pustynna Burza (Portstorm), termin: 18 maj 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
  2. Runda - mapa: Upiorne Pole (Ghostfield), termin: 20 maj 2016r w godz. 20:30-22:30 (piątek)
  3. Runda - mapa: Martwa Rzeka (Riverpoint), termin: 22 maj 2016r w godz. 20:30-22:30 (niedziela)
  4. Runda - mapa: Reaktor (Reactor), termin: 25 maj 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
  5. Runda - mapa: Rurociągi (Pipelines), termin: 29 maj 2016r w godz. 20:30-22:30 (niedziela)
  6. Runda - mapa: Niebezpieczne Wybrzeże (Coastal Threat), termin: 01 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
  7. Runda - mapa: Zimna Stal (Coldstrike), termin: 08 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
  8. Runda - mapa: Zagubiona Wyspa (Lost Island), termin: 10 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (piątek)
  9. Runda - mapa: Podgórze (Narrows), termin: 15 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
  10. Runda - mapa: Wieczna Zmarzlina (Roughneck), termin: 17 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (piątek)
  11. Runda - mapa: Pustynna Burza (Portstorm), termin: 22 czerwiec 2016r w godz. 20:30-22:30 (środa)
Zasady organizacyjne:
  • Każda z rund rozgrywana jest wieczorem w godz. 20:30-22:30 (jeśli któraś z drużyn nie zorganizuje się do rozegrania potyczek w wyznaczonym czasie - runda dla niej kończy się walkowerem - 0 pkt za rundę i przegrana 0-2 w potyczkach)
  • Po zakończonych potyczkach każda drużyna robi screenshot z wynikiem bitwy (zakładka - Drużyny), a następnie z dopiskiem kto wygrał np. " Wygrał - Gizmo SQ " wrzuca go w odpowiednie miejsce na Challonge.com (w przypadku problemów Organizator udzieli w tym pomocy)
  • Wszyscy dowódcy/przedstawiciele drużyn, w dniu rozgrywek o godz. 20:00 logują się na naszym TS-a (wilki.net-speak.pl - kanały Liga Wilków "SALA OBRAD") celem komunikacji z organizatorem i dowódcą drużyny przeciwnej
  • Pokój Treningowy zakłada drużyna z góry (zajmująca górną pozycję po prze losowaniu) i jako pierwsza wybiera stronę
  • Każdy z graczy ma obowiązek przestrzegać zasad kultury osobistej i szacunku dla pozostałych graczy/drużyn (wszelkie przejawy agresji słownej ze strony graczy/teamu itp. będą karane przez organizatora co najmniej Upomnieniem, Walkowerem, a nawet wydaleniem z rozgrywek całej drużyny!!!)
  • W przypadku remisu punktowego na końcu rozgrywek o wygranej decydować będzie dodatkowa potyczka między drużynami zajmującymi miejsca "Ex aequo"
  • Każda drużyna podczas potyczek może wykorzystać 2 obserwatorów drużynowych (taka możliwość po nowym patch-u)

Streaming*:

  • Nasze rozgrywki są stremowane na HitBox-ie  przez "Spichrisa" link do streamu, "Izopka" Link do streamu i "mAukers" link do streamu 
  • Stream jest puszczany z 5min. opóźnieniem
  • Jeśli któraś z drużyn nie życzy sobie Obserwatora/Streamera może się na to nie zgodzić
  • Do naszej zabawy zapraszamy kolejnych streamerów (kontakt Spichris)
* Streaming pomaga nam w zdobyciu nagród oraz rozpowszechnieniu i zachęceniu do gry w AW! (zachęcamy do oglądania i rozpowszechniania linka w trakcie rozgrywek)

Nagrody:

Liga WILKÓW pragnie z dumą zakomunikować :) że dzięki staraniom naszych graczy i przy współpracy z firmą NEONET pozyskaliśmy sponsora firmę RAVCORE która ufundowała dla zwycięskiej drużyny 10 sztuk myszek gamingowych

RAVCORE Mistral AVAGO 3050 GAMING MOUSE

Otrzymaliśmy również nagrody od AW dla drugiej drużyny ligi (10 osób) w postaci losowych paczek (kodów) z czołgami:

Jedna paczka z zawartością:
  1. Wolf Pack (najnowsza paczka 4 czołgów premium z unikalnym kamo Wilka)
  2. BWP Puma (unikalny czołg premium 4 tieru)
  3. T92 (czołg premium 2 tieru)
Dwie paczki z zawartością:
  1. M1134 ATGM (czołg premium 7 tieru)
  2. Chieftain Mk6 (unikalny czołg premium 5 tieru z siatką maskującą
  3. T92 (czołg premium 2 tieru)

Siedem paczek z zawartością:

  1. Chieftain Mk6 (unikalny czołg premium 5 tieru z siatką maskującą)
  2. BWP Puma (unikalny czołg premium 4 tieru)
  3. T92 (czołg premium 2 tieru)

PS: W przyszłości zasady takie jak np. liczba graczy, poziom czołgów itp. mogą/będą ulegać zmianom, a do organizowanych rozgrywek już zapraszamy kolejne Polskie Bataliony.

Zainteresowanych zapraszamy na naszego TS-a " wilki.net-speak.pl " - proszę pytać o MadMax13 który udzieli więcej informacji.


Final Results

Icon medal first
Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader

Rank Team Match W-L-T
(wins +1.0, ties +0.5)
Set Wins
(+0.5)
Score TB Pts Diff
1 [HYPE] 10 - 0 - 0 20 20.0 0 +20
2 [GTX] Stalowe_Pomidory 7 - 1 - 2 15 15.5 0 +11
3 [PANDA] PANDA LEAGUE 7 - 2 - 1 14 14.5 0 +9
4 [WILKI] PREDATORS 7 - 3 - 0 14 14.0 0 +9
5 [PANDA] PANDA 4FUN 4 - 2 - 4 12 12.0 0 +4
6 [IMME] CZARNA KOMPANIA 4 - 4 - 2 9 9.5 0 -1
7 [SFEU] Polish YOGA 3 - 4 - 3 9 9.0 0 -1
8 [WILK2] Gizmo SQ 3 - 7 - 0 5 5.5 1 -8
9 [PRIME] PRIME 2 - 6 - 2 5 5.5 0 -8
10 [FMA1] Formoza 0 - 9 - 1 1 1.0 0 -17
11 [NAWIE] dzeni 0 - 9 - 1 1 1.0 0 -18