Cromwell FTW Event

  • Csoportok (5→2) utána Single Elimination  
  • World of Tanks  
  • 2018. April 6., 7:00 PM EEST  
Challonge premier badge
Challonge Premier
Hide ads + Support us

Cromwell FTW Event:


Visi dalyvaujantys dalyviai turės sulošti su savo grupės oponentais visuose trijuose žemėlapiuose, eilės tvarka: Steppes, Erlenberg, Glacier. Žaidime arba discord'e susirandate savo grupės oponenta, jam parašote, susitariate dėl laiko kada abu galite sužaisti visus 3 mušius. Einate į Team Training room'a, pasirenkate žemėlapi, žaidėjas esantis aukščiau renkasi puse pirmas kurioje Steppes žemėlapije pradėti, poto Erlenberg žemėlapije kitas žaidėjas renkasi puse ir Glacier žemėlapije renkasi puse pralaimėjes Erlenberg žemėlapije. Po kiekvieno mušio pasidarykite screenshot'a "Battle Results" ir "Detailed Report" screen'u, taip pat galite ikelti mušio demo, ypač jei ivyks ginčas dėl aukso naudojimo turnyre ar kitų taisyklių pažeidimo.


Po du dalyvius iš kiekvienos grupės pateks i finalinį roundą, dėl prizų. Bus lošiama tokiu pat pačiu būdu kaip grupėse tik ši kartą pralaimėjus krisite lauk arba laimėjus keliausite toliau ir taip kol paaiškės pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojai.


TAISYKLĖS:

Account'as/Vartotojas žaidime turi būti esantis clan'e.

Tik Cromwell arba Cromwell B tankai.

Negalima naudoti jokiu GOLD/PREMIUM amunicijos, tik standartiniai šoviniai.

Jokių DRAW/Lygiųjų negali būti, kažkuris iš žaidėju privalo laimėti, jei gautusi lygiosios, žaidėjai privalo perlošti tą patį match'ą.

BUTINA įkelti nuotraukas iš mušio, į event'o chat'ą esanti discord'e [#cromwell-ftw-event], kad būtų patvirtita pergalė/pralaimėjimas. Taip pat galima įkelti mūšio demo įrašą. [Demo įrašas gali labai pagelbėti sprendžiant diskusijas dėl taisyklių pažeidimo.


P.S. Jei kils kokių klausimų dėl turnyro eigos, drąsiai klauskite #cromwell-ftw-event discord kanale. Pasistengiame netempti event'o ir suspėti sulošti visus mūšius iki šio mėnesio pabaigos :]

Végeredmény

Szuperbajnok: djazzoff
Méltó ellenfél: dawidow13
Talán legközelebb: Nepazysti
Live

Tábla beillesztő kódja

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Developers: This bracket can also be embedded using the Challonge jQuery plugin.
Ajax loader