Default block cover

Inae Vánoční SC2 turnaj 2018

Vítáme Vás u Vánočního turnaje pořádaném Inaequalis pro všechny české a slovenské hráče Starcraftu 2.

Turnaj proběhne v pátek 28.12. od 17h


CHAT CHANNEL: inaecup - prosím všechny hráče, aby se aspoň deset minut před začátkem turnaje přihlásili ve hře do chat kanálu k turnaji. To se provedeme napsáním do chatu: /join inaecup


Registracehttp://www.keiras.cz/inaecup2018
Upload replayů (automaticky se pak zadá výsledek): http://www.keiras.cz/inaecup2018/upload
CHECK-IN zrušen (kdo se přihlásil a nakonec nemůže hrát, ať prosím kontaktuje adminy)

Zúčastnit se může úplně každý. Systém turnaje je shodný, jaký v nedávné době využívaly PM cupy a bronze-dia turnaje. Hraje se systémem double elimination (pavouk vítězů, pavouk poražených).

Návod k registraci (a check-inu):

- registrovat se je možné do začátku turnaje na webu: http://www.keiras.cz/inaecup2018
- je třeba zadat odkaz na profil na bnetu, ovšem pozor, ve starém formátu! Toho lze docílit buď tak, že vyplníte svůj battletag, počkáte několik vteřin, až systém sám vyplní link a poté provedete registraci.
-  případně na uvedeném webu si za použití linku v novém současném formátu můžete vytvořit link starý, potřebný k registraci.


Výsledky zápasů se automaticky načtou po uploudnutí replayů. Toto je povinen vždy hned po skončení série provést hráč, který v sérii vyhrál (pokud se hráči nedomluví jinak).

Horní pavouk se hraje BO 3, velké finále BO 5
Dolní pavouk se hraje BO 3

Poražení v horním pavouku se přesouvají automaticky do dolního (kola poražených), čili každý hráč potká minimálně dva soupeře a odehraje nejméně čtyři zápasy. Proto prosíme hráče, aby po první porážce neodcházeli.

Mapy: Bude se hrát na současných 1v1 ladder mapách. První mapu vždy určuje hráč s nižším MMR, další pak vždy volí hráč, který prohrál předchozí hru (z 1v1 ladder map, které se v té sérii ještě nehrály)


Ve velkém finále se střetne vítěz horního pavouka s vítězem dolního pavouka. Vítěz horního pavouka na začátku série povede automaticky 1:0 a má možnost volby první mapy. Poté vždy volí další mapu hráč, který prohrál předchozí hru (z těch, co se ještě nehrály)

Hráči jsou do pavouka nasazeni dle jejich mmr (v závorce za jménem hráče)

ADMINI: Siso (siso#22446, Richard Košík na FB), Satik (satik#1911, Luboš Běhounek na FB) a BADLERDAKING (BADLERDAKING#2997, Patrik Badler na FB) - pište jim ve hře, na FB či v turnajovém chatu v případě dotazů, nejasností či pokud se váš soupeř během 10ti minut neukáže.

Stream turnaje https://www.twitch.tv/inaequalistv - komentovat budou Moses a Gibbirg. Pokud se na vás obrátí tito hráči, že chtějí streamovat vaši hru, je povinností každého na ně počkat a streamování jim umožnit.

Ceny - Inaequalis do turnaje věnuje jako výhru tři zlaté náhodné steam klíče pro první tři místa v turnaji. Dále ke konci streamu budou ze všech zúčastněných hráčů vylosováni tři šťastlivci, kteří obdrží také tři náhodné steam klíče.

Děkujeme Keirasovi za poskytnutí systému, na kterém běží systém registrací a zadávání výsledků.

Těšíme se na Vaši účast na turnaji.


Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

7th

7th

9th

9th

9th

9th

13th

13th

13th

13th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader