Advertisement

Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020

Advertisement
Organized by

Zdravím všechny hráče a fanoušky StarCraftu!

Jako už tradičně jsme pro všechny hráče vánoční SC2 turnájek. Tentokrát se hraje o prizepool ve výši 2000Kč a novinkou je, že na část výhry dosáhne vždy aspoň jeden nejlepší hráč každé rasy. Celý turnaj bude streamován na našem klanovém Twitchi, takže i pokud zrovna nebudete hrát, tak si s námi můžete užít veselou vánoční atmosféru a zajímavé hry.

Turnaj se uskuteční už tuto sobotu  26.12. od 16h (nezapomeňte hodinu před začátkem potvrdit účast v check-inu). Turnaj je otevřen pro všechny cz/sk hráče.

CHAT CHANNEL: czsk - prosím všechny hráče, aby se aspoň deset minut před začátkem turnaje přihlásili ve hře do chat channelu k turnaji. To se provedeme napsáním do chatu: /join czsk


Stream turnaje: https://www.twitch.tv/ascendingpariahs

(Turnaj začne streamovat jedinečný a nenapravitelný Smoke, finální část turnaje odstreamuje Satik a zároveň se na streamu budou střídat různí spolukomentátoři)


Registrace: http://keiras.cz/pariahscup2/signup


Upload replayů (automaticky se pak zadá výsledek): http://keiras.cz/pariahscup2/upload


CHECK-IN (nutno potvrdit účast podobným způsobem jak registraci hodinu před startem turnaje http://keiras.cz/pariahscup2/checkinNÁVOD K REGISTRACI (a check-inu):

- registrovat se je možné do začátku turnaje na webu: http://keiras.cz/pariahscup2/signup

- je třeba zadat odkaz na profil na bnetu (pokud byste si s tím nevěděli rady, kontaktujte adminy)


Výsledky zápasů se automaticky načtou po uploudnutí replayů. Toto je povinen vždy hned po skončení série provést hráč, který v sérii vyhrál (pokud se hráči nedomluví jinak).


Systém turnaje:

Horní pavouk (vyjma grandfinále) se hraje BO3

Dolní pavouk se hraje BO1 kromě finále, to se hraje BO3


Grandfinále: zde se střetne vítěz horního a dolního pavouku. Hraje se série BO5 a pokud v ní zvítězí vítěz horního pavouku, stává se vítězem celkovým. Pokud sérii vyhraje vítěz dolního pavouku, bude se mezi oběma hráči hrát rozhodující BO3 série o konečné prvenství (systém je stejný, jako na posledním Homestory Cupu).


Poražení v horním pavouku se přesouvají automaticky do dolního (kola poražených), čili každý hráč potká minimálně dva soupeře a odehraje nejméně tři zápasy. Proto prosíme hráče, aby po první porážce neodcházeli.


Mapy: Bude se hrát na současných 1v1 ladder mapách. První mapu vždy určuje hráč s nižším MMR, další pak vždy volí hráč, který prohrál předchozí hru (z 1v1 ladder map, které se v sérii ještě nehrály). V grandfinále mohou hráči klasickým způsobem na střídačku vetovat a vybírat mapy, přičemž obojí začíná hráč postupující z losers bracketu a hráči se po jedné mapě střídají.


Hráči jsou do pavouka nasazeni dle jejich mmr (v závorce za jménem hráče)


ADMINI:  SolusRex (SolusRex#2553, Jakub Kolda na FB) - pište námve hře, na FB či v turnajovém chatu v případě dotazů, nejasností či pokud se váš soupeř během 10ti minut neukáže.


Ceny:

1. místo: 700Kč

2. místo: 400Kč

+ Nejlepší hráč za každou rasu 300Kč - pokud by někdo hrál random nebo střídal rasy, nemůže tohoto bonusu dosáhnout. Jestliže se dva nejlepší hráči za danou rasu umístí na děleném místě (např. dva nejlepší tossové by skončili na děleném 5.-6. místě) tak se o výhru střetnout ve speciálním BO3 sérii dle standardních pravidel turnaje.


(Peníze budou výherci poslány na číslo účtu, který výherce po turnaji napíše adminům. Peněžní obnos věnují za tým Ascending Pariahs SolusRex, Satik a Eladen).Děkujeme Keirasovi za poskytnutí systému, na kterém běží systém registrací a zadávání výsledků.


Těšíme se na Vaši účast na turnaji. Ukážeme světu passion, kterou mají hráči StarCraftu. :)

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

7th

7th

9th

9th

9th

9th

13th

13th

13th

13th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader
Advertisement