Advertisement
Advertisement

Advertisement

Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021

Advertisement
Organized by

Zdravím všechny hráče a fanoušky StarCraftu!


Běžného koledování se o letošních velikonocích nejspíš moc nedočkáme, ale nemusíte smutnit, protože na velikonoční pondělí se uskuteční velký SC2 turnaj s velmi pěkným prizepoolem 3300Kč na který se složili členové klanu Ascending Pariahs. Celý turnaj bude streamován na našem klanovém Twitchi, takže i pokud zrovna nebudete hrát, tak si s námi můžete užít veselou velikonoční atmosféru a zajímavé hry.


Turnaj se uskuteční na velikonoční pondělí 5.4. od 16h (nezapomeňte hodinu před začátkem potvrdit účast v check-inu). Turnaj je otevřen pro všechny cz/sk hráče.


CHAT CHANNEL: czsk - prosím všechny hráče, aby se aspoň deset minut před začátkem turnaje přihlásili ve hře do chat channelu k turnaji. To se provedeme napsáním do chatu: /join czsk


Stream turnaje: https://www.twitch.tv/ascendingpariahs
(Turnaj začne streamovat Funny, finální část turnaje odstreamuje Satik a jistě se můžete těšit i na zajímavé spolukomentátory)

Webky - Rádi bychom stream grandfinále (a třeba i finále horního pavouka) oživili o záběry z webek hráčů. Je to zcela dobrovolné, ale budeme rádi (a diváci a především divačky zvlášť!), pokud si naši elitní borci přichystají webkamery a před svými finálovými zápasy se domluví se Satikem, který technicky zajistí umístění obrazu z webek do streamu. 


Registrace, checkin, zadání výsledků - Vše jako již tradičně poběží přes Keirasův systém, kterému tímto vřele děkujeme.
Odkaz:
http://keiras.cz/pariahscup5

Nezapomeňte, že kromě registrace je povinný i check-in (provedete hodinu před startem stejným způsobem jako registraci)


Výsledky zápasů se automaticky načtou po uploudnutí replayů. Toto je povinen vždy hned po skončení série provést hráč, který v sérii vyhrál (pokud se hráči nedomluví jinak).


Systém turnaje:

Horní pavouk (vyjma grandfinále) se hraje BO3

Dolní pavouk se hraje BO1 kromě finále, to se hraje BO3


Grandfinále: zde se střetne vítěz horního a dolního pavouku. Hraje se série BO5 a pokud v ní zvítězí vítěz horního pavouku, stává se vítězem celkovým. Pokud sérii vyhraje vítěz dolního pavouku, bude se mezi oběma hráči hrát rozhodující BO3 série o konečné prvenství (systém je stejný, jako na Homestory Cupu).


Poražení v horním pavouku se přesouvají automaticky do dolního (kola poražených), čili každý hráč potká minimálně dva soupeře a odehraje nejméně tři zápasy. Proto prosíme hráče, aby po první porážce neodcházeli.


Mapy: Bude se hrát na aktuálních 1v1 ladder mapách v době turnaje.

První mapu vždy určuje hráč s nižším MMR, další pak vždy volí hráč, který prohrál předchozí hru (z 1v1 ladder map, které se v sérii ještě nehrály). V grandfinále mohou hráči klasickým způsobem na střídačku vetovat a vybírat mapy, přičemž obojí začíná hráč postupující z losers bracketu a hráči se po jedné mapě střídají.


Hráči jsou do pavouka nasazeni dle jejich mmr (v závorce za jménem hráče)


Admini: SolusRex (SolusRex#2553), Funny (Funny#22479)


Ceny:

1. místo: 1 500Kč

2. místo: 1 000Kč

3. místo:  500Kč

4. místo:  300Kč


(Peníze budou výherci poslány na číslo účtu, který výherce po turnaji napíše adminům. Slovenským hráčům bude zaslána zaokrouhlená odpovídající částka v eurech)


Těšíme se na Vaši účast na turnaji. Ukážeme světu passion, kterou mají hráči StarCraftu. :)

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

7th

7th

9th

9th

9th

9th

13th

13th

13th

13th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader
Advertisement