Advertisement

Advertisement
Organized by

Ahoj, tohle bude první z týdenní série turnájků, které plánuju dělat každý týden hlavně pro Ascending Pariahs, ale i pro zbytek CZ/SK Starcraft 2 komunity, jestli o to někdo bude mít zájem. Tento konkrétní turnaj se odehraje v sobotu 15. 5. v 18:00. Berte to spíše jako takový 1. pokus, do příště určitě všechno možné ještě vyladím.


Tenhle turnájek berte spíše jako možnost si zahrát a potrénovat proti hráčům, se kterýma se asi znáte atd., než seriózní turnaj, ve kterém by šlo o výhru za každou cenu. Prozatím turnájek bude bez prize poolu, ale možná někdy v budoucnu někdo něco málo symbolického přihodí. Nebojte se toho, že byste si nezahráli, protože hráče budeme rozdělovat tak, aby hráli hlavně s lidmi s podobným MMR, takže si snad zahraje každý.


Turnaj bude prozatím probíhat ve stylu double elimination, BO3 v horní části tabulky a BO1 ve spodní; 1. mapu vybírá hráč s nižším MMR a 2. (případně i 3., 4., atd.) ten, který prohrál minulou hru; na oponenta se čeká 10 minut, jestli neřpíjde, tak je to výhra, kdyby jste chtěli spíše single elimination a nebo jiný počet her, tak to prosím někde navrhněte a zvážíme to.


Registrace: http://keiras.cz/pariahweekly1/signup

Check-in: http://keiras.cz/pariahweekly1/checkin

Upload replayů: http://keiras.cz/pariahweekly1/upload

Chat ve hře: CZSK

Discord: text channel pariah-weekly

Jinak mockrát děkuju Keirasovi za poskytnutí webu k registraci, repalyům atd. <3 Hrálo by se každý týden v sobotu, ale podle zájmu uvidíme, jestli se v tomhle bude pokračovat :)

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader
Advertisement