Advertisement
Advertisement

Advertisement

Advertisement
Organized by

Ahoj, tohle bude třetí z týdenní série turnájků, které probíhají každou sobotu hlavně pro Ascending Pariahs, ale i pro zbytek CZ/SK Starcraft 2 komunity, jestli o to někdo bude mít zájem. Tento konkrétní turnaj se odehraje  29. 5. v 18:00.


Tenhle turnájek berte spíše jako možnost si zahrát a potrénovat proti hráčům, se kterýma se asi znáte atd., než seriózní turnaj, ve kterém by šlo o výhru za každou cenu. Prozatím turnájek bude bez prize poolu, ale možná někdy v budoucnu někdo něco málo symbolického přihodí. Nebojte se toho, že byste si nezahráli, protože hráče budeme rozdělovat tak, aby hráli hlavně s lidmi s podobným MMR, takže si snad zahraje každý.


Turnaj bude prozatím probíhat ve stylu double elimination, BO3 v horní části tabulky a BO1 ve spodní; 1. mapu vybírá hráč s nižším MMR a 2. (případně i 3., 4., atd.) ten, který prohrál minulou hru; na oponenta se čeká 10 minut, jestli neřpíjde, tak je to výhra, kdyby jste chtěli spíše single elimination a nebo jiný počet her, tak to prosím někde navrhněte a zvážíme to.


Registrace: http://keiras.cz/pariahweekly3/signup


Check-in: http://keiras.cz/pariahweekly3/checkin


Upload replayů: http://keiras.cz/pariahweekly3/upload


Chat ve hře: CZSK


Discord: text channel pariah-weekly


Jinak mockrát děkuju Keirasovi za poskytnutí webu k registraci, repalyům atd. <3 

Final Results

Icon medal first
Icon medal second
Icon medal third

4th

5th

5th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader
Advertisement