Advertisement
Advertisement

KWALIFIKACJE DO NARODOWEJ DRUŻYNY ESPORTU PES

Advertisement
Organized by

Kwalifikacje online do Narodowej Drużyny Esportu (NDE) w grze PES 20  na 12. Esportowe Mistrzostwa Świata IESF 2020 w Ejlacie.

Organizatorem Kwalifikacji jest Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych (ang. Esports Association, ESA) z siedzibą w Katowicach, wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000643710, NIP: 9542770816, REGON: 36582255800000. Stowarzyszenie posiada uprawnienie do zarządzania Narodową Drużyną Esportu, w tym wykorzystywania logotypu i nazwy NDE.

Wykonawcą i administratorem danych jest PESCS.pl.

INFORMACJE OGÓLNE

·         Główną nagrodą w Kwalifikacjach jest reprezentowanie Polski na 12. Esportowych Mistrzostwa Świata IESF 2020 w Ejlacie oraz wszystkie wynikające z tego tytułu nagrody przewidziane przez organizatora turnieju: International Esports Federation.

·         Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych z uczestnictwem Zawodnika w 12. Esportowych Mistrzostwa Świata IESF 2020 w Ejlacie. tj. kosztów transportu, noclegu oraz wpisowego na zawody.

·         Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych zobowiązuje się do zapewnienia na rzecz Zawodnika 1 (jednego) kompletu stroju sportowego, w którym Zawodnik będzie zobowiązany do wzięcia udziału w w/w zawodach.

·         Reprezentant NDE udostępnia, na zasadach wyłączności, swój wizerunek w Stroju Reprezentacji, na rzecz ESA, które jest uprawnione do wykorzystania tego wizerunku do swoich celów gospodarczych w zakresie wyznaczonym przez przepisy ESA, a w szczególności na potrzeby działań promocyjnych, reklamowych i marketingowych związanych z reprezentowaniem Polski na 12. Esportowych Mistrzostwach Świata IESF 2020 w Ejlacie.

·         Zawodnik zobowiązuje się do wzięcia udziału w wydarzeniach (esportowych oraz promocyjnych) dotyczących jego udziału w NDE, na warunkach określonych w Umowie oraz realizacji postanowień Umowy z najwyższą starannością związaną z profesjonalnym charakterem świadczonych przez Zawodnika usług esportowych.

·         Uczestnik turnieju musi być osobą fizyczną, która ukończyła 16 lat oraz posiada Polskie obywatelstwo.

·         Uczestnik, który nie ukończył 18 lat, musi posiadać dokument podpisany przez opiekuna prawnego, który wyrazi zgodę na jego uczestnictwo w Turnieju i zobowiązany jest do jego okazanie na każde żądanie Organizatora lub Sędziego.

 

 

UCZESTNICTWO

1.   Turniej kwalifikacyjny ma status otwarty – każdy gracz posiadający grę oraz konsole PlayStation 4 z dostępną możliwością gry sieciowej, może wziął udział w rozgrywkach.

2.   W turnieju mogą wziąć udział tylko gracze, którzy posiadają polskie obywatelstwo.

3.   Aktualni reprezentanci Narodowej Drużyny Esportu w Pro Evolution Soccer będą rozstawieni od drugiej fazy eliminacyjnej.

4.   Zapisy na turniej eliminacyjny prowadzone są na stronie Challonge.com. Aby wziąć udział, trzeba zarejestrować się w serwisie, a następnie zapisać się na turniej - https://challonge.com/pesnde2020.

5.   Każdy gracz będzie musiał potwierdzić swój udział w turnieju (Check-in) na stronie zawodów. Brak potwierdzenia będzie skutkować usunięciem gracza z listy zawodników podczas losowania drabinki eliminacyjnej.

6.   Każdy gracz musi być dostępny na chat room zawodów, w aplikacji DISCORD (czytaj Komunikacja podczas turnieju). Jego ksywa na discord MUSI BYĆ TAKA SAMA jak na stronie zawodów. 

 

TERMINARZ ELIMINACJI

I FAZA ELIMINACYJNA OPEN – 27.09.2020 – 17:00

ZAPISY: https://challonge.com/pesnde2020

II FAZA ELIMINACYJNA ZAMKNIĘTA  – 28.09.2020 – 19:00

FINAŁY: https://challonge.com/finalNDE

SYSTEM ROZGRYWEK

1.       Turniej rozgrywany jest w formie drabinki eliminacji i podzielony jest na dwie fazy eliminacyjne. W pierwszej fazie wyłanianych jest czterech najlepszych graczy, którzy w drugiej fazie zostaną losowo przydzieleni w pary do aktualnych reprezentantów Narodowej Drużyny Esportu w Pro Evolution Soccer.

2.       Wszystkie mecze do ¼ finału (ćwierćfinał) odbywają się w formie dwumeczu. Od ćwierćfinału do finału, mecze rozgrywane są w formacie BO3. Zwycięzca awansuje do kolejnej rundy, a przegrany odpada z turnieju.

3.       W kwalifikacjach nie obowiązują zasady związane z liczeniem podwójnym bramki na wyjeździe.

4.       W przypadku remisowego bilansu goli po dwóch meczach, rozgrywany jest dodatkowy pojedynek na 5 minut z włączonymi karnymi (bez dogrywek).

5.       Dostępne do wyboru są wyłącznie drużyny na licencji. Pełna lista licencjonowanych drużyn: https://www.konami.com/wepes/2021/eu/en/ps4/page/license

6.       Jeżeli gracz zagrał drużyną bez licencji, to wynik meczu zmieniany jest na walkower.

7.       Drużynę można zmienić wyłącznie przechodząc do kolejnej rundy. Jeżeli gracz zmieni drużynę na rewanż, to wynik rywalizacji zmieniany jest na walkower.

 

 

USTAWIENIA MECZOWE

Ustawienia meczowe są jednakowe dla wszystkich rund turniejowych.

·         Wszystkie mecze ustawione są na limit czasowy 10 minut.

·         Dostępne do wyboru są wszystkie licencjonowane zespoły dostępne w grze eFootball PES2021 Season Update (kluby oraz reprezentacje).

·         Zmienić drużynę można wyłącznie po przejściu do kolejnej rundy. Zakazana jest zmiana drużyny w rewanżu. Każde takie przypadki będą weryfikowane jako walkower dla przeciwnika.

·         Pora dnia rozgrywania meczu – NOC, pora roku – LATO, pogoda – FINE, kontuzje - wyłączone, stadion - dowolny, zmiany w meczu – 3 + 1 (dogrywka), poziom trudności – Super Star.

KOMUNIKACJA PODCZAS TURNIEJU

Wszelka komunikacja podczas turnieju eliminacyjnego odbywać się będzie na dedykowanym kanale w aplikacji DISCORD. Link do kanału poniżej.

PESCS.pl – https://discord.gg/EGQ8djB

Każdy uczestnik turniejów kwalifikacyjnych musi być dostępny na chat room zawodów, aby komunikować się z organizatorem i przeciwnikami.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.       Za nieprzestrzeganie regulaminu i przepisów gry grozi kara dyskwalifikacji z turnieju lub walkower. Karę orzeka organizator.

2.       Każdy uczestnik biorący udział w kwalifikacjach gwarantuje, że jego łącze internetowe jest w pełni sprawne, nie powoduje opóźnień w rozgrywce i innych problemów jakie mogą wyniknąć w trakcie meczów.

3.       Każdego uczestnika turnieju obowiązują zasady Savoir-vivre – wyzywanie, obrażanie lub stosowanie słów niecenzuralnych w stosunku do innych graczy lub organizatora jest karane dyskwalifikacją.

4.       Organizator zastrzega, że w sytuacji ekstremalnej MA PRAWO do własnej interpretacji zaistniałego zdarzenia, włącznie za zmianą regulaminu (za „sytuacje ekstremalną” uważa się sytuację sporną, której regulamin nie uwzględnił).

5.       Do interpretacji powyższego regulaminu uprawniony jest jedynie organizator turnieju.

   

Final Results

Icon medal first
Icon medal second

5th

5th

5th

5th

9th

9th

9th

9th

9th

9th

9th

9th

Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Ajax loader