0ca5c5acc3891b0cfe26e7456ea6d26c

PaintBallMod.com - turniej 1vs1 - ostra amunicja

Zasady:

1. Data odbycia się spotkania będzie ustalana indywidualnie przez uczestników;

2. Jeżeli uczestnik nie stawi się w wyznaczonym czasie przeciwnik przechodzi do następnego etapu;

3. Zakazane jest używanie wspomagaczy;

4. Zakazane jest krzyczenie i mówienie w celu przeszkadzania przeciwnikowi;

5. Zakazane jest podpowiadanie, osoby które to robią zostaną wyrzucone z turnieju (i prawdopodobnie dostaną bana xD);

6. Zakazane jest używanie błędów mapy;

7. Sędzia to osoba, która pilnuje graczy na serwerze oraz liczy punkty (sędzią mogą być osoby należące do ekipy PaintballMod);

8. Każdy mecz ma być oglądany przez sędziów;

9. Mapa, która będzie grana jest wybierana przez uczestników (tylko małe mapy będą brane pod uwagę);

10. Cały przebieg turnieju będzie rozgrywany na naszym Mixowym serwerze.

TeamSpeak 3:

1. Każdy uczestnik ma pojawić się na ts’ie nie dłużej niż 15 minut od wyznaczonego terminu rozgrywki;

2. Jedynie sędzia oraz uczestnicy grający mecz mają możliwość rozmawiania między sobą.

Punktacja:

1. Podczas turnieju obowiązuje system pucharowy;

2. Turniej jest typem BO3 czyli gramy do 2 wygranych map;

3. Uczestnik, który na danym etapie ma większą ilość punktów przechodzi dalej;

4. W przypadku remisu (15:15) będzie dogrywka, w której uczestnik musi mieć 2 punkty przewagi.